HISTÓRIA FIRMY

História našej firmy sa opiera o bohaté skúsenosti s nami ponúkanými produktmi už pred jej vznikom. Najprv sme zbierali skúsenosti predajom produktov a obchodným zastúpením výrobcov, čím sme mali možnosť v praxi získať hodnotné skúsenosti. Novými nápadmi a neustálym zdokonaľovaním sme nabrali rozhodnutie, že založíme spoločnosť, ktorá poskytne zákazníkovi širší okruh produktov a služieb za účelom skvalitnenia a skrášlenia života v domácnosti a v práci s praktickým využitím vynikajúcim estetickým efektom a maximálnou spokojnosťou zákazníka.

Začínali sme dodávkou a montážou zatepľovacej a tieniacej techniky ako sú: (žalúzie, rolety, plastové obklady, zateplenie balkónov a lodžií zasklením a tepelnoizolačnými roletami a neskôr sme našu ponuku produktov a služieb rozšírili o dodávku a montáž plastových okien a dverí, vstavaných skríň na mieru, montáž zimných záhrad, zastrešenie lexanom a iné atypické stavby z kovových alebo drevených konštrukcií.

Hlavnou filozofiou a hlavnou myšlienkou našej firmy je zabezpečiť zákazníkom produkty (v špičkovej kvalite) priamo od renomovaných výrobcov za veľmi

výhodných (často bezkonkurenčných) podmienok a vo veľmi krátkych dodacích lehotách k maximálnej spokojnosti a podľa predstáv zákazníka.

Naša firma je pripravená naplniť Vaše predstavy o produkte k Vašej maximálnej spokojnosti od poradenstva, cez navrhnutie realizačného projektu až po samotnú realizáciu zákazky.

Ďalšou našou výhodou je, že odborné poradenstvo, návrh realizačného projektu a cenovú kalkuláciu poskytujeme aj priamo u Vás doma, alebo vo firme našimi obchodnými zástupcami bezplatne.